W najnowszej odsłonie Converse x GOLF LE FLEUR* Tyler, The Creator udowadnia, że przeciwieństwa się przyciągają!

 

Tyler nie zwalnia tempa. Tego lata byliśmy już świadkami sukcesu jego pierwszej solowej płyty, wprowadzenia do sprzedaży własnych lodów, a teraz światło dzienne ujrzał jego najnowszy projekt z Converse. Tyler po raz kolejny bierze na warsztat sylwetkę One Star, dając upust swojej kreatywności, autentyczności i zamiłowaniu do zabawy z kolorem.

W kolekcji Converse x GOLF le FLEUR* Colorblock uwagę zwraca kontrastująca z górną częścią sneaker’a, kolorowa podeszwa. Tyler celowo zdecydował się na czystą, białą cholewkę, aby podkreślić odważny, zdecydowany dół. Na butach nie mogło zabraknąć charakterystycznego dla tej kolekcji motywu kwiatu. Został on także umieszczony  razem z kolorowym napisem Golf Le Fleur tuż nad podeszwą, na białym tle cholewki.

Kolekcję butów uzupełniają ubrania, inspirowane starszymi modelami Converse, noszonymi przed laty przez uznanych sportowców. Z myślą o kolorowych i luksusowych ubraniach, które mogą być dowolnie mieszane i dopasowywane do danej stylizacji, Tyler zaprojektował dwuczęściowy zestaw składający się z bluzy i spodni w kolorach zielonym i białym. Noszone razem lub w zestawieniu z innymi elementami stroju gwarantują nietuzinkową stylizację.

Kolekcja Converse x GOLF le FLEUR * Colorblock będzie od 3.08 w sklepach Converse w Warszawie w Złotych Tarasach i Arkadii oraz w Krakowie w Galerii Krakowskiej.

Opublikowane: 5 Sie 2019

Kategoria:

Najnowszy, letni szlagier od Tyler’a, The Creator’a!

Najnowszy, letni szlagier od Tyler’a, The Creator’a!

  Tyler, The Creator rozpoczął reinterpretację butów Converse One Star latem 2017 roku, wprowadzając swój klasyczny motyw “kwiatka” do kultowej sylwetki i definiując DNA kolekcji GOLF le FLEUR* od samego początku. Przy każdej kolejnej odsłonie kolekcji, Tyler zabierał swoich fanów …


Więcej
Rusza letnia strefa Converse w Warszawie

Rusza letnia strefa Converse w Warszawie

  Szykuje się naprawdę gorące lato! I to nie tylko w kontekście wysokich temperatur. Już 28 czerwca Converse otwiera swoją letnią strefę w WIR nad Wisłą w Warszawie. Na odwiedzających czeka tam mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. W letniej strefie …


Więcej