CONVERSE ALL STARS O PROGRAMIE

CO TO ZNACZY BYĆ ALL STAR?

EXCLUSIVE EXPERIENCE
Rozwój poprzez autorskie warsztaty i aktywacje.
PŁATNE MOŻLIWOŚCI
Udział w płatnych współpracach z marką Converse.
WSPARCIE KARIERY
Wsparcie kariery dzięki dostępowi do programu mentorskiego i globalnych zasobów.
GLOBALNE POŁĄCZENIA
Kontakt z rozwijającymi swoje kariery twórcami All Stars na całym świecie.

CONVERSE ALL STARS FAQ

FAQ

1. Dlaczego powstał program ALL STARS?
Jako marka będąca blisko młodzieży i kultury, dostrzegliśmy możliwość kontaktu ze społecznościami na całym świecie. Wierzymy, że nasz ikoniczny sneakers "All Star" może służyć jako płótno dla twórczego postępu - naszym celem jest inwestowanie w śmiałe pomysły i bezpośrednia współpraca z twórcami u progu wielkiej kariery.
2. Ile muszę mieć lat by dołączyć do All Stars?
Osoby, które chcą dołączyć do programu muszą mieć ukończone 18 lat lub być pełnoletnie w jurysdykcji ich miejsca zamieszkania.

3. Czy poza wiekiem istnieją inne kryteria wyboru lub wyraźne wymagania dotyczące zgłaszania się do Converse All Stars?
Szukamy osób, które zarażają swoją kreatywnością! W tej chwili nie przyjmujemy zgłoszeń od modeli z podpisem i osób, które mają istniejące zobowiązania i/lub umowy z konkurentami firmy Converse.
4. Czy uczestnictwo w programie jest płatne?
Converse All Star to niezależna społeczność, przynależność do której jest dobrowolna. Nie wynagradzamy Cię za dołączenie do niej. Nasza współpraca opiera się na fizycznych i cyfrowych doświadczeniach, możliwościach twórczych, produktach i mentorstwie zapewnionym przez Converse oraz aktywnym zaangażowaniu uczestnika. Po dołączeniu do Converse All Stars, jeśli otrzymasz zlecenie na wykonanie konkretnego projektu dla firmy Converse, uzyskasz wynagrodzenie zgodnie z zestawem warunków określonych w formalnej umowie prawnej między Tobą a firmą Converse.

CONVERSE ALL STARS DOŁĄCZ DO NAS