AllStarsWarsaw · Naoms - EgoMania (AllStars)
CX Artist Series Team
CX Artist Series to wyjątkowy koncept, w ramach którego czwórka twórców ze społeczności Converse All Stars przez 7 dni
pracuje nad swoim wspólnym materiałem muzycznym.
Efekty ich pracy będziemy mogli poznać już 19 listopada w warszawskim klubie Niebo.
Nad całością procesu czuwać będzie Mentor - Miły ATZ, który zaprezentuje się na tej samej scenie. Zapraszamy!

Poznaj naszych All Stars

Jacob

Mam na imię Jakub, rodzice mówią do mnie Kuba a znajomi Jacob. Zajmuję się szeroko pojętą muzyką. Od sound designu, prowadzenia sesji w studio do kompozycji oraz mix/masteringu. Moją zajawą jest muzyka. Nie ważne jaka, musi mieć "to coś". Hip-hop, House, R&B, groove, jazz... Kocham dźwięk i to on mnie w tym wszystkim najbardziej inspiruje. Uważam też, że nie zawsze słowa są najważniejszą częścią utworu bo sam "sound" może nieść za sobą ogrooomny przekaz!

Eryk

Robię zdjęcia, filmy, muzykę i piszę teksty z miłości do siebie i ludzi wokół mnie. Chcę czuć i się tym dzielić. Pokazywanie innym swoich zajawek i umiejętności to świetna droga do osiągnięcia pewności siebie i swoich dzieł. Sztuka jest drogą do porozumienia, w której nie chodzi o to, żeby mieć rację, tylko pokazać swoją perspektywę, dlatego dbam, żeby wszystkie moje dzieła krzyczały, że to był Eryk.

Natalia

Aktualnie studiuję reżyserię w szkole filmowej. Muzyka i film na pewno umożliwiają mi największe zrozumienie i ekspresję siebie. Chcę wpłynąć pozytywnie na czyjś świat i pomóc im zrozumieć siebie. Staram się codziennie uczyć nowych rzeczy, poznawać nowe perspektywy i nabierać nowego podejścia.

Weronika

Moja percepcja ciągle się poszerza, gdy mogę tworzyć nowe rzeczy eksperymentując z materiałami. Właśnie przygotowuje pracę dyplomową z projektowania produktu - biżuterię z materiałami z odzysku. Tworzę obrazy, projektuję w 3D, robię biżuterię. Dla zajawki robię czasem zdjęcia. Nie ograniczam się do jednego medium, bo dopiero połączenie kilku dziedzin pozwala mi w pełni eksplorować pokłady mojej wyobraźni. Jestem artystką multidyscyplinarną, a w moich pracach stawiam na organiczność i poszukiwanie nowych światów wizualnych.

Poznaj Mentora

Miły ATZ (’95) - reprezentant Gniezna, którego kojarzyć można z dwóch wyrazistych i pełnych zajawki kolektywów: Undadasea oraz Święty Bass. Grime’owa nawijka, celne punche, ciekawe gry słowne i dopracowana technika to cechy, którymi wyróżnia się na polskim podwórku rapowym. Co ciekawe, Miłego można usłyszeć nie tylko na trackach, ale także za DJką, gdzie serwuje sety wypchane bassowymi i UK garage’owymi brzmieniami po brzegi. Jego najnowszy album pt. Roller ukazał się 29 kwietnia 2022 roku a promują go takie single jak DON feat. Donguralesko czy Money Move feat. Dziarma.

CX Miły ATZ

Zobacz jak to zrobiliśmy

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

PODSUMOWANIE

Poznaj styl naszych Artystów

Sponge CX Crater
Run Star Legacy CX
Loyalty Weapon CX
Weapon CX
Chuck Taylor All Star CX FlyEase
Run Star Legacy CX