Zapraszamy na wielkie otwarcie ​27 maja od godz. 20:00​

Timeline

Czekamy na Was​

Miejsce: Stalownia Praska, ​ ul. Szwedzka 2/4, Warszawa ​​
Przestrzeń będzie otwarta
od 27 maja do 3 czerwca​

Zobacz co przygotowali nasi All Stars ->>​

Na udział w warsztatach obowiązują zapisy ​
pod adresem: [email protected]
Timeline

Nasza przestrzeń

Przestrzeń Stalowni przy ulicy Szwedzkiej na stołecznej Pradze, to pozostałość po Warszawskiej Fabryce Stali. Obecnie przestrzeń Stalowni daje pole do nieoczywistych aranżacji
z zachowaniem ducha epoki. Jednocześnie, przez swój surowy charakter, jest też miejscem przyjaznym twórcom i pozwalającym im na kreatywne rozwiązania.

Converse All Stars

Converse All Stars

W Converse wierzymy, że sto małych działań przynosi wielką zmianę. Wierzymy też, że twórcami tej zmiany są młodzi, kreatywni ludzie i odważne pomysły, które chcemy z nimi realizować. Dlatego stworzyliśmy społeczność All Stars - grupę śmiałych, uzdolnionych osobowości, którym wystarczy dać odpowiednie narzędzia, a zmienią świat. Warsztaty artystyczne, spotkania z mentorami czy wspólne projektowanie murali to przykłady działań, przez które Converse łączy i aktywizuje tę społeczność. Dzięki Converse, All Stars mają możliwość rozwijać się i pokazać swoją twórczość szerszej publiczności. Dzięki All Stars, marka pozostaje blisko młodego pokolenia, dzieląc wspólne wartości i zainteresowania. Nieodłączną częścią tej współpracy są lokalne inicjatywy – takie jak zaprojektowanie przez All Stars strefy Converse podczas festiwalu Made in WWA.

Poznaj styl naszych All Stars

Chuck Taylor All Star CX Crafted Stripes
Chuck Taylor All Star CX
Chuck Taylor All Star CX Stretch Canvas
Weapon CX Colorblock