All Star PRO BB

599,00 zł

GRAJ NA CAŁEGO

All Star Pro BB, flagowy model, z którym wracamy do gry, został stworzony we współpracy z legendarnym projektantem Nike – Eric’em Avar’em. Ten sneaker to ewolucja kultowej sylwetki Converse, połączonej z nowoczesną technologią.

... więcej

Standardowa dostawa do 48h

GRAJ NA CAŁEGO

All Star Pro BB, flagowy model, z którym wracamy do gry, został stworzony we współpracy z legendarnym projektantem Nike – Eric’em Avar’em. Ten sneaker to ewolucja kultowej sylwetki Converse, połączonej z nowoczesną technologią. Zaprojektowany dla graczy, takich jak gwiazda NBA Kelly Oubre Jr., All Star Pro BB umożliwia ekspresję na boisku i poza nim.

• Minimalistyczny, transparenty profil mid został zaprojektowany tak, żeby umożliwiał naturalny ruch ciała i stóp.
• Tkana cholewka zapewnia stabilność wymiarową i responsywną blokadę, zapewniając wysoką odporność na uderzenia w kluczowych momentach gry.
• Wpuszczana podeszwa środkowa REACT zapewnia najwyższy poziom komfortu oraz idealną mieszankę reakcji, sprężystości i ochrony przed uderzeniami
• Ukłon w stronę pierwszego w historii sygnowanego buta - Chuck Taylor All Star - z charakterystycznymi dla niego detalami: minimalistycznym patchem All Star, podeszwą z bieżnikiem w romby, warstwą gumy przy podeszwie i prążkiem wzdłuż podeszwy.

Więcej informacji
Bestseller postion Home page (default 0)0
News date start (homepage product)2019-10-24 00:00:00

{{widget type="Magento\Cms\Block\Widget\Page\Link" template="widget/link/link_block.phtml" page_id="35"}}